Cicles formatius

Exàmens 2a convocatòria

1r GAS
HORARI dimarts 12/6 dimecres 13/6 dijous 14/6 divendres 15/6
8:15 – 9:15

 

MP02- Aula 112

 

MP05-Aula 115

 

MP14-Aula 115

 

9:15 -10:15

 

MP09-Aula 112

10:15 -11:15 MP12-Aula 112
11:45 -12:40

 

MP01-Aula 114

 

MP07- A.214-115

 

MP015 – Aula 112

 

MP04-Aula 115

12:40 -13:35
13:35 -14:30
1r AFI
HORARI dimarts 12/6 dimecres 13/6 dijous 14/6 divendres 15/6
8:15 – 9:15 MP08 – Aula 115 MP04 – AULA 115

 

MP05- AULA 214

9:15 -10:15 MP01 uf1 uf2 AULA 115
10:15 -11:15
11:45 -12:40 ANGLÈS – Aula 115 MP12 – Aula 112

 

MP02 – Aula 115

12:40 -13:35 MP03- Aula 115
13:35 -14:30 MP01-UF3 – Aula 115
2n AFI
HORARI dimarts 12/6 dimecres 13/6 dijous 14/6 divendres 15/6
14:35 -15:30

 

MP01 – Aula 15

 

MP09- Aula 115

 

MP07- Aula 115

15:30 -16:25
16:25 -17:20
17:45 -18:40 MP08 – Aula 115 MP11 i 13 – Aula 115
18:40 -19:35
1r TIS A208
Dimarts 12 Dimecres 13 Dijous 14
15:35-17:20 MP01 Context MP03 Autonomia MP06 Unitats de
Convivència
17:45-19:35 MP09 Habilitats MP11 FOL MP02 Metofdologia
2n TIS A209
Dimarts 12 Dimecres 13 Dijous 14
15:35-17:20 MP12 EIE MP04 Inserció MP07 Intervenció
17:45-19:35 MP10 Primers auxilis

MP05 Comunicació
MP13 Projecte

MP08 Mediació
1r EDI A
Dimarts 12 Dimecres 13 Dijous 14
9:15-10:15 MP06 Desenvoplupament
Cognitiu i motriu.
A209
MP05 Expressió i
Comunicació.
A010
MP03 Autonomia personal
i salut infantil.
A209
10:15-11:15
11:45-12:40 FOL A209 MP02 Didàctica
A209
MP08 HHSS
A209
13:40-13:35
1r EDI B
15:35-17:25 MP06 Desenvoplupament
Cognitiu i motriu.
A206
MP02 Didàctica
A206
MP03 Autonomia personal
i salut infantil.
A206
17:45-18:40 MP05 Expressió i
Comunicació.
A206
FOL A206 MP08 HHSS
A206
18:40-19:35
1r ASCT A206
Dimarts Dimecres Dijous
8:15-10:15 METODOLOGIA CONTEXT OCI
10:30-12:00

FOL ( 11:45-13:15)

1rs AUXILIS

ANGLÈS

12:30-14:00

DINÀMIQUES

INTERVENCIÓ AMB JOVES

 

2n ASCT A217
DIMARTS DIMECRES DIJOUS
8:15-10:15

DESENVOLUPAMENT
COMUNITARI

TURÍSTICA
Aula 206 amb 1r

10:15-11:15 PIJ EIE
11:45-13:35 PROJECTE

CULTURAL
Aula 206 amb 1r

 

2n EDI A201
Dimarts, 12 de juny Dimecres, 13 de juny Dijous, 14 de juny
9:15-10:15

MP11 Empresa i Iniciativa Emprenedora – EDI2B

Professora: Carme Navarro

MP12 Projecte d’Atenció a la Infància
Professores: E. Rigau,
A.Massegur, D. Brujats

MP01 Intervenció amb famílies i atenció a menors en risc social

Professora: Lourdes Coll

10:15-11:15

MP11 Empresa i Iniciativa Emprenedora – EDI2A

Professora: Carme Navarro

MP12 Projecte d’Atenció a la Infància

Professores: E. Rigau,
A.Massegur, D. Brujats

MP01 Intervenció amb famílies i atenció a menors en risc social

Professora: Lourdes Coll

11:45-12:40 MP07 Desenvolupament
Socioafectiu
Professora: Sabina Caparrós
MP04 El joc infantil i la
seva metodologia
Professora: Eli Medina

MP09 Primers auxilis

Professora: Jenny Serarols

12:40- 13:35

MP07 Desenvolupament Socioafectiu

Professora: Sabina Caparrós

MP04 El joc infantil i la seva metodologia

Professora: Eli Medina

MP09 Primers auxilis

Professora Jenny Serarols

1r DEP A- matí

HORA DIMARTS 12 DIMECRES 13 DIJOUS 14 DIVENDRES 15
8:15-10:15 MP7 teòric (208) MP2 teòric (208) MP5(208) MP3 teòric (208)
10:15-11:15 pràctic MP7(215) pràctic MP2 (216) MP5 (208) pràctic MP3 (216)
11:45-13:35 MP11 (209) FOL EDI i DEP MP9(208)pràctic MP2(216) MP1 (208) MP3 pràctic(216) i
MP7 pràctic(215)

1r DEP B i C- Tarda

HORA DIMARTS 12 DIMECRES 13 DIJOUS 14 DIVENDRES 15
14:30-16:25 MP11(201)si cal (204) MP2 teòric(201)
si cal(204)
MP5 (201) MP3 teòric(201)
MP3 Pràctic (216)
16:25-17:20 MP7 pràctic(215) MP2 pràctic (216 i 217) MP5 MP3 pràctic
(216 i 217)
17:45-19:35h MP7 teòric(201) MP9 (201) MP1(201) MP3(216 i 217) i
MP7 pràctic(215)
FP Bàsica
HORARI DIMARTS 12 DIMECRES 13  DIJOUS 14  DIVENDRES 15
15:00-17:00
AULA 6

MATEMÀTIQUES

FP BÀSICA 1 i 2

COMUNICACIÓ I SOCIETAT

FP BÀSICA 1 i 2

ARXIU I COMUNICACIÓ

FP BÀSICA 1

OFIMÀTICA

FP BÀSICA 1 i 2

17:00-19:00
AULA 6

MATEMÀTIQUES

FP BÀSICA 1 i 2

ATENCIÓ AL CLIENT
TAB I COMPRAVENDAFP BÀSICA 1 i 2

ENTORN LABORAL

FP BÀSICA 1 i 2


Horaris curs 17-18

Horaris de matí

Cicles d’Administració i Gestió

  • Els primers de matí dels CFGM GAD, CFGM GAS DUAL de dilluns a divendres de 08:15 a 14:30 hores.
  • El primer de matí del CFGS AFI DUAL de dilluns a dijous de 8:15 a 14:30, i divendres de 8:15 a 13:35 hores.

Cicles de Serveis Socioculturals i a la Comunitat

CFGM  de Atenció a les persones en situació de dependència:

  • El primer de matí de dilluns a divendres de 08:15 a 14:30 hores.

CFGS  d’Educació Infantil:

  • El primer de matí de dilluns a divendres de 08:15 a 14:30 hores.
  • El segon de matí de dilluns a divendres de 08:15 a 13:35 hores.

CFGS  d’Animació sociocultural i turística:

  • El primer de mati de dilluns a divendres de 08:15 a 14:30 hores.
  • El segon de matí de dilluns a divendres de 08:15 a 13:35 hores.

Horaris de tarda

Família Serveis Socioculturals i a la Comunitat:

CFGM  d’Atenció a les persones en situació de dependència:

  • El primer de tarda de 14:35 a 20:30 hores.
  • El segon de tarda dilluns, dimecres i divendres de 14:35 a 19:35 hores, Dimarts i dijous de 15:30 a 19:35 hores.

CFGS  d’Educació Infantil:

  • De 14:35 a 20:30, excepte divendres que s’acabaran a les 19:35 hores.

CFGS  d’Integració Social:

  • El primer de tarda de 14:35 a 19:35 hores, excepte el dilluns que acabaran a les 20:30 hores.
  • El segon de tarda dilluns, dimecres i divendres de 14:35  a 19:35 hores, excepte dilluns que acabaran a les 20:30 hores.


Calendari curs 17-18

Calendari1718

Guia de l’alumnat

Guia alumnat de CCFF_v8

 

Normes de convivència

Normes convivència CF versió17-18


Taules de convalidacions